I Prywatne LO w Słupsku

Master Class

Profil dla osób planujących karierę międzynarodową.

Poznaj profil Master Class!

“Master Class” to elitarna klasa edukacyjna, zaprojektowana aby wyróżnić uczniów poprzez zaawansowane moduły edukacyjne oraz dodatkową naukę przedmiotów obowiązkowych w języku angielskim. 

Program ten jest skierowany do ambitnych uczniów, pragnących rozwinąć swoje umiejętności przywódcze, komunikacyjne oraz poszerzyć wiedzę akademicką na międzynarodowym poziomie.

Program obejmuje zajęcia z zakresu coachingu, przywództwa, wystąpień publicznych oraz innowacyjności i kreatywności, przygotowując uczniów do roli liderów przyszłości.

Staże zagraniczne

Uczniowie klasy Master Class wezmą udział w min. 5 dniowych wyjazdach na zagraniczne staże/wizyty studyjne do szkół, uczelni lub innych renomowanych instytucji na całym świecie. Celem tych wizyt jest przygotowanie się do współpracy na rynku międzynarodowym.

Lekcje w języku angielskim

Profil obejmuje łącznie 10h lekcji w języku angielskim, są to m.in. literatura angielska, teoria wiedzy, filozofia, przedsiębiorczość i geografia.

Terminy rozmów rekrutacyjnych i opłaty

Kandydat zobowiązany jest do uczestniczenia w 1 rozmowie rekrutacyjnej. Szkoła zastrzega sobie prawo do zamknięcia rekrutacji w przypadku zrekrutowania wymaganej liczby osób po pierwszej turze rozmów. Podczas rozmowy poprosimy Cię o świadectwo z 7 klasy oraz zaświadczenie o ocenach za 1 semestr.

Terminy obowiązkowych rozmów rekrutacyjnych: 
I tura – 15 kwietnia 2024 r.
II tura – 13 maja 2024 r.
III tura – 10 czerwca 2024 r.

Koszt nauki na profilu Master Class to 1500 PLN /mc. 
Opłata wpisowa: 1000 PLN.

Przygotowanie do matury międzynarodowej (IB)

Nasza szkoła rozpoczęła przygotowania do procesu autoryzacji IB, który potrwa około dwóch lat. International Baccalaureate to prestiżowy program rozpoznawany na całym świecie. Dzięki temu od 3 klasy, uczniowie będą mogli dołączyć do IB Diploma Programme – 2 letniego kursu kończącego się międzynarodową maturą, akceptowaną przez uniwersytety na całym świecie. 

Program oferuje szeroki wybór przedmiotów i kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności krytycznego myślenia oraz samodzielnej nauki.

Warsztaty Master Class

Odkryj wyjątkową ofertę warsztatów dla profilu Master Class, zaprojektowaną z myślą o kształtowaniu przyszłych liderów

Warsztaty Master Class mają za zadanie kształcić przyszłych liderów
Poza ofertą Master Class masz dostęp do pozostałych warsztatów IPLO

Creative SPOT czeka!

Poznaj ofertę warsztatów pozalekcyjnych powiązanych z każdym z profili w naszej szkole, wszystkie warsztaty odbywają się w Creative Spocie, naszej organizacji utworzonej przez naszych uczniów i dział kreatywny w 2022 roku!

Psychologia
mgr Anna Szponar
Języki
mgr Marta Lenczewska
Technologia
Łukasz Androsiuk
dr Łukasz Androsiuk
Medyczne
Prawo
Zwierzęta

Rozszerzenia SMART+

W naszej szkole to Ty decydujesz jakie rozszerzenia wybierasz, od roku 2024, wszyscy uczniowie klas I mogą wybrać dowolną liczbę rozszerzeń. Pierwszym rozszerzeniem jest zawsze język angielski.

Ty decydujesz co rozszerzasz,
niezależnie od profilu klasy!
Dowolna liczba przedmiotów rozszerzonych!

NASZE KIERUNKI

Wybierz kierunek dopasowany do Twoich zainteresowań.