Tarcza Ósmoklasisty – kogo dotyczy? Jak z niej skorzystać?

Czas epidemii dotknął każdego z nas. Ograniczenia narzucone w celu walki z COVID-19 dotknęły również naszych portfeli. Ale czy rodzice Ósmoklasitów mają się czego obawiać? Niekoniecznie jeśli skorzystają z “Tarczy Ósmoklasisty”.

Czym jest tarcza Ósmoklasisty i czy każdy może z niej skorzystać?

Tarcza Ósmoklasisty to opracowany przez nas proces, który pozwoli bezkosztowo wejść w naukę w I Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym oraz zapewnić wsparcie w pierwszych miesiącach szkoły. Dotyczy ona wszystkich Ósmoklasistów, którzy w odpowiednim terminie złożą wstępną deklaracje przystąpienia do szkoły.

Jak skorzystać z tarczy?

Aby skorzystać z tarczy wypełnij formularz wstępnej deklaracji do dnia 21 sierpnia 2020 r., Uczniowie którzy złożą deklarację w wyznaczonym terminie uprawnieni będą do skorzystania z tarczy.

Czy to oznacza że nie będę mógł zmienić szkoły? Do czego zobowiązuje mnie wypełnienie deklaracji?

Wypełnienie deklaracji nie zobowiązuje Cię do niczego. Jest to jedynie wstępna deklaracja, pozwoli nam ona na kontakt oraz – w przypadku wyboru naszej szkoły – zagwarantuje Uczniowi zniżkę wynikającą z Tarczy Ósmoklasisty.

Czy deklaracja gwarantuje mi miejsce w szkole?

Deklaracja będzie dużym atutem jeśli chodzi o kolejność ubiegania się o miejsce. Musimy pamiętać, że ze względu na innowacyjne metody i tutoring – klasy w naszej szkole są niewielkie (15-16 osób) a liczba miejsc jest ograniczona.

Na jaką ulgę mogę liczyć?

Tarcza uprawnia do zwolnienia z wpisowego (80 zł) oraz zwalnia z czesnego na okres pierwszych 3 miesięcy od rozpoczęcia nauki w naszej szkole. Ponadto jeśli Twoja średnia z ostatniej klasy szkoły podstawowej będzie wynosić 4.0 lub więcej – zwolnimy Cię z opłat na cały I semestr.

Ile kosztuje nauka w tej szkole? Czy istnieje możliwość zwolnienia z opłat na dłużej?

Miesięczny koszt nauki w naszej szkole to 120 zł, jednak podstawowym priorytetem naszej szkoły jest rozwój Ucznia, dlatego jeśli Twoja średnia na semestr wyniesie 4.0 lub więcej, a frekwencja obecności będzie na dobrym poziomie zwolnimy Cię z opłat na kolejny semestr – wszystko w Twoich rękach!

Czy mogę zapisać się przed egzaminem?

Tak, ze względu na obecną sytuację postanowiliśmy na szybsze uruchomienie procedury rekrutacyjnej, pamiętaj że liczba miejsc jest ograniczona.

 

Kierunki rekrutacji na rok szkolny 2020/2021

Dodatkowe informacje:
Telefon: +48 534-223-129
Adres e-mail: sekretariat@1plo.slupsk.pl

 

Wstępnej deklaracji uprawniającej do skorzystania z Tarczy Ósmoklasisty
możesz dokonać za pomocą formularza dostępnego poniżej

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.