Rekrutacja do liceum 2021- czy będą problemy? #ósmoklasita


Mija właśnie rok od początku pandemii, to również prawie rok odkąd mamy zamknięte szkoły. Jeszcze przed rokiem nikt z nas nie uwierzyłby, że możliwy jest taki bieg wydarzeń. W związku z wszechobecnym “chaosem”, wielu z Was pyta co z rekrutacją do liceum 2021/22 – w tym tekście postaramy się na nurtujące Was pytania.

 

1. Nie ukończyłem jeszcze szkoły, czy mogę się ubiegać o miejsce w liceum?

Mając na uwadze trudną sytuację na świecie, oraz dynamikę zdarzeń związanych z epidemią – postanowiliśmy, już dziś udostępnić dla Państwa formularz umożliwiający złożenie wstępnej deklaracji przystąpienia do nauki w naszej szkole w roku szkolnym 2021/2022.

Profile klas spośród jakich możesz wybierać to:

– Vlogerska
– Nowych Technologii
– Gamingowa
– Psychologiczna
– Medyczna
– Prawna

Sprawdź opisy poszczególnych profili i złóż wniosek – rekrutacja 2021/22

Jeśli interesuje Cię oferta szkoły dla dorosłych, już dziś możesz zapisać się online za pomocą naszego formularza


2. Czy wypełnienie deklaracji oznacza że nie będę mógł zmienić szkoły?

Nie, wstępna deklaracja ma za zadanie poinformować nas o tym że chcesz do nas dołączyć, oraz umożliwi Ci udział w atrakcjach przewidzianych dla naszych kandydatów, powiadomimy Cię również w momencie gdy ruszy oficjalna rekrutacja.


3. Czy wstępna deklaracja gwarantuje mi miejsce w szkole?

Poza złożeniem wstępnej deklaracji, ważne jest byś wybrał naszą szkołę również w systemie rekrutacji (w późniejszym terminie). Składając wstępną deklarację upewnij się że postąpiłeś zgodnie ze wskazówkami w mailu zwrotnym.

4. Jak mogę skontaktować się ze szkołą? 

Skontaktuj się tak jak lubisz, możesz użyć do tego:

5. Jaki jest koszt nauki w waszym liceum? 

Koszt nauki w naszej szkole to 120 zł miesięcznie – musisz jednak również wiedzieć, że jeśli skorzystasz z naszej prerekrutacji zwolnimy Cię z opłaty wpisowej (80zł), oraz z opłat w pierwszym semestrze.

Jeśli po 1 półroczu Twoja średnia wyniesie minimum 4.0, a frekwencja 90% – ponownie zwolnimy Cię z opłat na kolejne pół roku – tym systemem chcemy zmotywować naszych uczniów do wysokiej frekwencji oraz zaangażowania w zajęcia.

6. Gdzie znajdę ofertę i formularz? 

Ofertę szkoły oraz formularz znajdziesz na naszej stronie, umieściliśmy też bezpośrednie linki pod tym artykułem. Możesz również skorzystać z formularza dostępnego pod tym artykułem.

 

Chcesz zabezpieczyć przyszłość swoją lub swojego dziecka już dziś?

Skorzystaj z poniższego formularza

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.