Klasa Rosyjskojęzyczna

Interesuje Cię kultura krajów rosyjskojęzycznych? Chcesz poznać ich literaturę i sztukę , wiedzieć na ile stref czasowych dzieli się Rosja i gdzie produkowane są samowary? Jesteś w dobrym miejscu!

To, że języki obce są przyszłością wiadomo nie od dziś. A czy masz świadomość, że angielski znają „wszyscy”, a rosyjski mało osób? Jeżeli chcesz wyróżnić swoje CV i znaleźć ciekawą pracę – rozpocznij naukę języka rosyjskiego! A jeśli nie wierzysz, że ten język pomoże szybko znaleźć Ci pracę – na dowolnym portalu z ogłoszeniami o pracę wpisz “rosyjski” 😊

Klasa rosyjskojęzyczna jest również dla tych, którzy język zdążyli już opanować w dowolnym stopniu. Powstaną grupy dla początkujących i tych mniej lub bardziej zaawansowanych. Wszystko po to, aby każdy mógł rozwijać swoje umiejętności językowe komfortowo i w dostosowanym do siebie tempie.

klasa rosyjskojęzyczna

Dla tych, którzy nastawieni są na zdobywanie wyróżnień, czekają dodatkowe zajęcia z native speakerami, mające na celu przygotowanie uczniów do olimpiad przedmiotowych oraz wszelkiego rodzaju konkursów – wiedzy, muzycznych czy nawet recytatorskich.

We współpracy z Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego w Słupsku przygotowany został również bogaty plan zajęć dodatkowych, spotkań czy warsztatów.

Wybrane przedmioty będą nauczane dwujęzycznie – czyli po polsku i rosyjsku.

A żeby namówić Cię jeszcze bardziej… poznasz Cyrylicę, czyli alfabet rosyjski, który używany jest także w innych językach słowiańskich – ukraińskim, białoruskim, serbskim, bułgarskim i macedońskim. Widzisz jaki wachlarz możliwości językowych? 😉

Wykorzystajmy dobrze czas!

Dodatkowy rok w liceum (dawniej 3 lata) pozwolił na zmieszczenie tak bogatych treści, w formie nie obciążającej ucznia nadmiarem zadań.

Twoje pasje i zainteresowania to dla nas drogowskaz które treści przeznaczone są dla Ciebie, a które mogą blokować Twój zapał – zaufaj naszym tutorom!

Dla aktywnych uczniów szkoła oferuje bezpłatne wyjazdy do szkół partnerskich w Portugalii, Serbii, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii, Litwy, Włoch w ramach programu Erasmus+

Uczniowie otrzymają dostęp do treści akademickich oraz licznych wykładów Wydziału Nauk Stosowanych WSG w Słupsku!

Sprawdź pozostałe profile i znajdź swój wymarzony!

Przedmioty rozszerzone:

– wiedza o społeczeństwie
– język angielski

Zajęcia dodatkowe:

– e-commerce
– zarządzanie w biznesie
– podstawy prawa

Innowacyjne metody rozwoju

 Zajęcia dodatkowe prowadzone są metodą projektową – jako forma rozwoju osobistego i poszerzenia wiadomości! Nadzorowane są przez praktyków w danej dziedzinie, oraz prowadzone w formie treningu wybranych kompetencji.

Zapisz się już dziś – Klasa Rosyjskojęzyczna czeka!

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.