Klasa Muzyczno-wokalna

Interesujesz się muzyką? Chcesz nauczyć się operować i panować nad swoim głosem? Chcesz poznać tajniki śpiewania?

Zapraszamy do klasy muzycznej, która będzie doskonałym wstępem do Twojej przyszłej kariery, ale również zapewni Ci wiele rozrywki i radości!

W ramach programu przewidzieliśmy nie tylko poznanie tajników ze świata śpiewu, wokalu, ale również nauczysz się jak panować nad stresem, co to jest estetyka występu i NIE TYLKO!

Zajęcia prowadzić będą nie tylko muzycy, ale także doświadczeni praktycy, którzy podzielą się z Tobą zgromadzoną wiedzą z zakresu sztuki i montażu audio, sztuki radiowej, emisji głosu i dykcji. Będziesz uczestniczył w spotkaniach ze znanymi osobami czy brał udział w koncertach. Klasa muzyczna da Ci podstawy do sprawnego poruszania się w świecie muzyki i dowiesz się, czy ta droga jest dla Ciebie!

Opiekun merytoryczny profilu

Ewelina Bogucka – muzyką pasjonuje się od urodzenia, śpiewa, gra na gitarze. W 2017r. była uczestniczką programu The Voice Of Poland, w którym doszła do etapu nokautów. Z wykształcenia technik reklamy, w pracy recepcjonistka, a prywatnie mama Ignasia.

 

Sprawdź profile Eweliny na Instagramie i YouTube!

 

Wykorzystajmy dobrze czas!

Dodatkowy rok w liceum (dawniej 3 lata) pozwolił na zmieszczenie tak bogatych treści, w formie nie obciążającej ucznia nadmiarem zadań.

Twoje pasje i zainteresowania to dla nas drogowskaz które treści przeznaczone są dla Ciebie, a które mogą blokować Twój zapał – zaufaj naszym tutorom!

Dla aktywnych uczniów szkoła oferuje bezpłatne wyjazdy do szkół partnerskich w Portugalii, Serbii, Hiszpanii, Turcji, Bułgarii, Litwy, Włoch w ramach programu Erasmus+

Uczniowie otrzymają dostęp do treści akademickich oraz licznych wykładów Wydziału Nauk Stosowanych WSG w Słupsku!

Sprawdź pozostałe profile i znajdź swój wymarzony!

Przedmioty rozszerzone:

– język polski
– język angielski

Zajęcia dodatkowe:

– higiena i emisja głosu
– wokal

Innowacyjne metody rozwoju

 Zajęcia dodatkowe prowadzone są metodą projektową – jako forma rozwoju osobistego i poszerzenia wiadomości! Nadzorowane są przez praktyków w danej dziedzinie, oraz prowadzone w formie treningu wybranych kompetencji.

Zapisz się już dziś – Klasa Prawna czeka!

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.