Klasa Vlogerska (fotografia i multimedia)

Chcesz założyć własną markę lub kanał w mediach społecznościowych? A może wiążesz swoją przyszłość z szeroko pojętym marketingiem? Klasa Vlogerska jest dla Ciebie! Podczas 4-letniej edukacji pomożemy Ci stworzyć markę / wizerunek, zbudować własną identyfikację wizualną, pozyskać wartościowych fanów oraz nauczymy jak radzić sobie z hejtem i sukcesem!

SZCZEGÓŁY KLASY VLOGERSKIEJ

Klasa Psychologiczna

Interesujesz się tematyką społeczną? Lubisz pomagać innym, umiesz każdego wysłuchać? Może szybko znajdujesz skuteczne i polubowne wyjście z każdej sytuacji? Dołącz do klasy psychologicznej w naszym licuem! Klasa ta wprowadza w zagadnienia psychologii, pedagogiki i socjologii. Możesz pomyśleć o swojej przyszłości zarówno na uniwersytecie jak i po edukacji policealnej (zawód: psycholog, pedagog, pracownik socjalny).

SZCZEGÓŁY KLASY PSYCHOLOGICZNEJ

Klasa Kynologiczna

klasa kynologiczna

Więcej informacji wkrótce!

SZCZEGÓŁY KLASY KYNOLOGICZNEJ

Klasa Nowych Technologii (Programowanie)

Uczeń tej klasy poza podstawowym materiałem nauczania pozna zastosowanie najnowszych technologii z dziedzin takich jak sztuczna inteligencja, druk 3D, uczenie maszynowe, programowanie, robotyka oraz automatyka. Realizowane projekty zostaną  potwierdzone stosownymi certyfikatami.

SZCZEGÓŁY KLASY NOWYCH TECHNOLOGII

Klasa Gamingowa (Streaming, E-sport)

Lubisz grać i wiążesz z tym przyszłość? Interesuje Cię e-sport? Chcesz zostać streamerem? Dołącz do profilu gamingowego w naszym liceum! W najbliższych latach będziemy stawiać duży nacisk na streaming, jest to jedna z najlepszych metod monetyzacji pasji Gamera!

SZCZEGÓŁY KLASY GAMINGOWEJ

Klasa Medyczna

Od początku edukacji w klasie realizowany będzie specjalny, rozszerzony program nauczania biologii i chemii oraz zajęcia dodatkowe, na których uczniowie poznają podstawy anatomii, fizjologii, nauczą się wykonywania zabiegów higienicznych, udzielania pierwszej pomocy itp.

SZCZEGÓŁY KLASY MEDYCZNEJ

Klasa Prawna

Interesujesz się prawem? Chcesz poznać tajniki prawa karnego, cywilnego, czy międzynarodowego? Chcesz poznać jakie prawa przysługują pracownikowi, czy jakie obowiązki ciążą na pracodawcy?

Zapraszamy do klasy prawnej, która będzie doskonałym wstępem do twojej przyszłej kariery zawodowej nie tylko w strukturach wymiaru sprawiedliwości, ale także do pracy w służbach mundurowych, tj. policja, wojsko, czy straż graniczna.

SZCZEGÓŁY KLASY PRAWNEJ

Poznaj innowacyjne metody rozwój

Przedmioty dodatkowe prowadzone będą metodą projektową – jako forma rozwoju osobistego i poszerzenia wiadomości! Nadzorowane są przez praktyków i autorytety w danej dziedzinie, oraz prowadzone w formie treningu wybranych kompetencji.

Udział w projektach będzie certyfikowany i opisany stosownym suplementem z opisem wykonywanych przez ucznia zadań.

Oferujemy naukę 3 języków:

– język angielski
– język niemiecki

ZAPISZ SIĘ DO SZKOŁY

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.