Odwołany egzamin ósmoklasisty, a rekrutacja do liceum – czy będą problemy? #zostańwdomu

Kwiecień 2020 – zamknięte szkoły, zakaz wyjścia z domu w nieuzasadnionych wypadkach, odwołany egzamin ósmoklasisty – a wygląda na to, że to dopiero początek. Jeszcze do niedawna nikt z nas nie uwierzyłby, że możliwy jest taki bieg wydarzeń. W związku z wszechobecnym “chaosem”, wielu z Was pyta co z rekrutacją do liceum – w tym tekście postaramy się na nurtujące Was pytania.

 

Pamiętaj że w każdej chwili możesz skontaktować się z nami za pomocą zakładki kontakt, z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania

1. Nie ukończyłem jeszcze szkoły, czy mogę się ubiegać o miejsce w liceum?

Mając na uwadze trudną sytuację na świecie oraz dynamikę zdarzeń związanych z epidemią – postanowiliśmy już dziś udostępnić dla Państwa formularz umożliwiający złożenie wstępnej deklaracji przystąpienia do nauki w naszej szkole w roku szkolnym 2020/2021.

Jeśli interesuje Cię oferta szkoły dla dorosłych, już dziś możesz zapisać się online za pomocą naszego formularza


2. Czy wypełnienie deklaracji oznacza że nie będę mógł zmienić szkoły?

Nie, wstępna deklaracja ma za zadanie poinformować nas o tym że chcesz do nas dołączyć, powiadomimy Cię również w momencie gdy ruszy oficjalna rekrutacja.


3. Czy wstępna deklaracja gwarantuje mi miejsce w szkole?

Poza wstępną deklaracją ważne jest byś wybrał naszą szkołę w systemie rekrutacji. Składając wstępną deklarację nie musisz martwić się że coś pójdzie nie tak – skontaktujemy się z Tobą gdy nadejdzie termin rekrutacji i poinstruujemy Cię jak zapisać się do naszej szkoły.

4. Jak mogę skontaktować się ze szkołą? 

Skontaktuj się tak jak lubisz, możesz użyć do tego

5. Liceum jest prywatne, czy to oznacza że trzeba za nie płacić? 

Nauka w naszej szkole jest bezpłatna, to co nas wyróżnia to nie opłaty, a indywidualne podejście do ucznia, szukanie jego umiejętności i potrzeb – ale nie o tym ten artykuł 🙂

6. Gdzie znajdę ofertę i formularz? 

Ofertę szkoły i formularz znajdziesz na naszej stronie internetowej, poniżej umieściliśmy bezpośrednie linki. Możesz również skorzystać z formularza dostępnego pod tym artykułem.

 

Chcesz zabezpieczyć przyszłość swoją lub swojego dziecka już dziś?

Skorzystaj z poniższego formularza

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.