Klasa Vlogerska

Klasa Vlogerska

Chcesz założyć własną markę lub kanał w mediach społecznościowych? A może wiążesz swoją przyszłość z szeroko pojętym marketingiem? Klasa Vlogerska jest dla Ciebie! Podczas 4-letniej edukacji pomożemy Ci stworzyć markę / wizerunek, zbudować własną identyfikację wizualną, pozyskać wartościowych fanów oraz nauczymy jak radzić sobie z hejtem i sukcesem!

SZCZEGÓŁY KLASY VLOGERSKIEJ

Klasa Psychologiczna

Interesujesz się tematyką społeczną? Lubisz pomagać innym, umiesz każdego wysłuchać? Może szybko znajdujesz skuteczne i polubowne wyjście z każdej sytuacji? Dołącz do klasy psychologicznej w naszym licuem! Klasa ta wprowadza w zagadnienia psychologii, pedagogiki i socjologii. Możesz pomyśleć o swojej przyszłości zarówno na uniwersytecie jak i po edukacji policealnej (zawód: psycholog, pedagog, pracownik socjalny).

SZCZEGÓŁY KLASY PSYCHOLOGICZNEJ

Klasa Nowych Technologii

Uczeń tej klasy poza podstawowym materiałem nauczania pozna zastosowanie najnowszych technologii z dziedzin takich jak sztuczna inteligencja, druk 3D, uczenie maszynowe, programowanie, robotyka oraz automatyka. Realizowane projekty zostaną  potwierdzone stosownymi certyfikatami.

SZCZEGÓŁY KLASY NOWYCH TECHNOLOGII

Klasa Gamingowa

Lubisz grać i wiążesz z tym przyszłość? Interesuje Cię e-sport? Chcesz zostać streamerem? Dołącz do profilu gamingowego w naszym liceum! W najbliższych latach będziemy stawiać duży nacisk na streaming, jest to jedna z najlepszych metod monetyzacji pasji Gamera!

SZCZEGÓŁY KLASY GAMINGOWEJ

Klasa Medyczna

Od początku edukacji w klasie realizowany będzie specjalny, rozszerzony program nauczania biologii i chemii oraz zajęcia dodatkowe, na których uczniowie poznają podstawy anatomii, fizjologii, nauczą się wykonywania zabiegów higienicznych, udzielania pierwszej pomocy itp.

SZCZEGÓŁY KLASY MEDYCZNEJ

Klasa Prawna

Interesujesz się prawem i wiążesz z nim swoją przyszłość? Dołącz do klasy prawnej w naszym liceum! To jedyna taka klasa w której poza kształceniem ogólnym poznasz podstawy prawa, uzyskasz dostęp do treści i wykładów akademickich.

SZCZEGÓŁY KLASY PRAWNEJ

Poznaj innowacyjne metody rozwój

Przedmioty dodatkowe prowadzone będą metodą projektową – jako forma rozwoju osobistego i poszerzenia wiadomości! Nadzorowane są przez praktyków i autorytety w danej dziedzinie, oraz prowadzone w formie treningu wybranych kompetencji.

Udział w projektach będzie certyfikowany i opisany stosownym suplementem z opisem wykonywanych przez ucznia zadań.

Oferujemy naukę 3 języków:

– język angielski
– język niemiecki

Język dodatkowy:

język włoski

Dołącz już dziś i weź udział w warsztatach!

Już 24 kwietnia – Arkadiusz „Pan” Pawłowski opowie o Hejcie i radzeniu sobie z sukcesem!


Warunkiem wstępu jest uczestnictwo w prerekrutacji lub bycie naszym uczniem.

ZAPISZ SIĘ DO SZKOŁY

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.